wibrator

Wibrator erotyczny: trzy rodzaje, które doprowadzą Cię do ekstazy! Nasza lista

Nie wiesz, który wibrator erotyczny wybrać, aby sprawić sobie nie tylko chwilę zapomnienia, ale całe godziny dobrej zabawy i rozkoszy, zarówno w sypialni, jak i w zabawie sama ze sobą? Pomożemy! Oto nasza lista 3 najlepszych wibratorów erotycznych!

1. Wibrator erotyczny typu magic wand

Znacie te zabawki erotyczne, które producenci często określają mianem masażerów, a które wyglądają jak mikrofon? No cóż, ta sporych rozmiarów zabawka może Wam dostarczyć równie wielkiej przyjemności. Często wystarczy przyłożyć ją do łechtaczki na sekundę, a wibracje wprowadzają Was w stan ekstazy niemal natychmiast. Uwaga: nie uzależnijcie się!

2. Wibrator erotyczny stymulujący zarówno łechtaczkę, jak i pochwę

Ten rodzaj wibratora polecany jest paniom, które chcą być stymulowane na wiele sposobów równocześnie. Idealne uczucie wypełnienia, a do tego wibracje, które pieszczą Waszą łechtaczkę, doprowadzając Was do orgazmu szybciej, niż byście to sobie mogły wyobrazić? Skorzystajcie z takiego rodzaju wibratora, a na pewno tego doświadczycie.

3. Wibrator erotyczny analny

Wielu producentów zabawek erotycznych produkuje również gadżety, które mają swoje specjalne przeznaczenie. Odpowiednio dobrany wibrator erotyczny do stymulacji odbytu zapewni Wam kosmiczne, niesamowite wręcz doznania. Lubicie wibracje? Włączcie je! Wasza przyjemność jest najważniejsza! Dla początkujących zalecamy wybieranie wibratorów o nieco mniejszym rozmiarze, aby wszystko przebiegało gładko i przyjemnie. Duża ilość lubrykantu wskazana!