strój bdsm

10 pomysłów na bieliznę BDSM

BDSM jest praktyką seksualną, która wiąże się z dominacją i uległością. Jest ciekawym urozmaiceniem życia erotycznego w wieloletnich związkach. Gdy w sypialni zaczyna wiać nudą, można dodać odrobinę pikanterii strojami BDSM. Sprawdź nasze 10 najciekawszych propozycji, które mogą pomóc stworzyć ci nowy, ostry wizerunek w łóżku! 

1. Lateksowe stroje 

Lateks ściśle kojarzy się ze strojem BDSM. Podkreśla kształty, wydobywa seksapil. Zmysłowo opina każdą część twojego ciała. Twój partner nie będzie się mógł oprzeć, kiedy zobaczy twoją mroczną naturę! 

2. Przezroczysta bielizna BDSM

Na pewno rozbudzi zmysły twojego partnera – pokazuje to, co powinno być zakryte. Uchyla rąbka tajemnicy, a jednocześnie nie pozostawia wiele dla wyobraźni. Rozpali zmysły i sprawi, że nabierzecie ochoty na kolejne urozmaicenia w sypialni. 

3. Seksowna biżuteria erotyczna

strój bdsm

Jeśli nie odnajdujesz się w świecie bielizny BDSM ciekawą alternatywą dla dopiero początkujących adeptów sztuki BDSM. Możesz wybierać wśród naszyjników podkreślających twoje piersi, obroży z dodatkiem błyskotek. Dodadzą szyku i elegancji i na pewno nie pozwolą długo zapomnieć o nadchodzącej nocy. 

4. Pończochy 

Pończochy są klasyką w świecie strojów BDSM! Każda osoba, która kiedykolwiek chciała spróbować swoich sił w tym rodzaju seksu powinna je mieć w swojej szafie. Najlepiej prezentują się oczywiście w komplecie z pasem do pończoch, który jednocześnie pięknie podkreśla talię. Najbardziej polecamy pończochy typu kabaretki – dodadzą odwagi każdej osobie, która chce wcielić się w rolę uległej kusicielki… bądź seksownej dominy! 

5. Rękawiczki 

Rękawiczki są niepozornym elementem bielizny BDSM, ale często to nie nagość najlepiej rozpala zmysły. Długie, satynowe, bądź lateksowe… dodadzą pieprzyku w każdej sypialni. Tajemniczość i uległość doskonale idą w parze. 

6. Body… ale skąpe 

Kolejna propozycja w naszym zestawieniu dla odważnych. Najpopularniejsze body wśród strojów BDSM to te, które niewiele zakrywają. Cienkie paski okalające ciało i delikatnie zasłaniające najbardziej erotyczne punkty ciała rozpalą twoją drugą połówkę do czerwoności. 

7. Przebrania erotyczne

W sypialni kipiącej BDSM nie ma miejsca na nudę. Chcesz wcielić się w rolę dominującego lekarza, który nie daje dojść do słowa swojej pacjentce? A może w stewardessę, która spotyka mężczyznę w samolocie i ma ochotę spełnić swoje najskrytsze marzenia? Ogranicza cię tylko wyobraźnia!  Sprawdź tutaj.

8. Stringi 

Wyzywające, podkreślające kształty, podniecające dla drugiej połówki. Wybieraj wśród wielu modeli, które pomogą ci kusić i sprawią, że staniesz się pewną siebie kocicą. 

9. Nasutniki

Mały element bielizny BDSM, ale bardzo istotny. Przecież wszyscy wiemy, że niespodzianki mogą być bardzo podniecające. Zdejmujesz biustonosz, a pod spodem jeszcze nie wszystko widoczne. Żar sam zaczyna płonąć między wami. 

10. Klasyczne koronki

Sprawdzą się zawsze i wszędzie! Stylowe, ponadczasowe, idealne także w sypialni pełnej BDSM. Odnajdzie się w niej każdy, kto eksperymentuje w łóżku! 

Praktyka BDSM daje bardzo wiele możliwości urozmaicenia życia erotycznego. Wystarczy tylko skorzystać z naszych propozycji, aby wprowadzić do waszego związku odrobinę pikanterii i elementu zaskoczenia.