bodystocking

Bodystocking – odważne podejście do bielizny erotycznej

Mówiąc o bieliźnie erotycznej ma się przeważnie na myśli klasyczne rozwiązanie typu pończochy, stanik, stringi. Oczywiście jest to jak najbardziej słuszne wyobrażenie, jednak należy zdać sobie sprawę z tego, że producenci akcesoriów erotycznych poszli w tej dziedzinie o krok dalej i stworzyli specjalny kostium erotyczny, który zdecydowanie lepiej sprawdza się do zastosowań związanych z seksem.

Bodystocking – najbardziej przemyślany wariant bielizny erotycznej

Bodystocking to jednoczęściowy kostium, podkreślający kobiecą sylwetkę, przeważnie wykonany z prześwitujących bądź koronkowych materiałów. Wywodzi się od dawnego gorsetu damskiego, jest jednak od niego zdecydowanie wygodniejszy. Dlatego mimo, że gorsety już dawno wyszły z użytku, po bodystocking Panie sięgają bardzo chętnie. Produkt ten jak już wspomniano wyżej sprawdza się doskonale w zakresie maksymalnego podkreślania kobiecych wdzięków. Jest przy tym bardzo wygodny, gdyż w przeciwieństwie do swojego protoplasty nie krępuje ruchów i nie utrudnia oddychania.

Wyróżnić można bodystocking:

  1. delikatne, koronkowe, nadające się zarówno do sypialni jak i na odważną imprezę tematyczną w zamkniętym, zaufanym gronie,
  2. mocniejsze, bardziej mroczne w swoim wyrazie, skórzane body dla zwolenników BDSM
  3. lateksowe body po które chętnie sięgają zwolennicy fetyszyzmu.
bodystocking

Jak kupić dobrej jakości bodystocking?

Aby długo cieszyć się swoim strojem erotycznym należy odwiedzić bodystocking sklep, który w swojej ofercie posiada modele pochodzące od wiodących producentów. Zyskuje się w ten sposób na pewności, że materiały użyte do stworzenia stroju będą na najwyższym poziomie. Przełoży się to zarówno na jakość w użytkowaniu stroju jak te zna bezpieczeństwo korzystania z niego.