Seksowne pończochy – top 3 modele idealne dla każdej kobiety!

Pończochy to niezwykle seksowny i kobiecy element damskiej bielizny. Kobiety uwielbiają seksowne pończochy, gdyż wysmuklają one ich nogi oraz sprawią, że czują się eleganckie i atrakcyjne w każdej sytuacji. Jeśli i Ty nie przepadasz za zwykłymi rajstopami, ponieważ nie możesz dopasować ich do swojej sylwetki, przeczytaj poniższy artykuł i wybierz dla siebie idealne seksowne pończochy.

Pończochy przypinane do pasa – bielizna w stylu retro

Już od jakiegoś czasu do łask wraca moda retro. Styl ten nie ominął także rynku bieliźnianego. Panie wręcz zakochały się na nowo w pończochach przypinanych do pasa.

Do ich noszenia niezbędny będzie Ci pas do pończoch. Jest to nadzwyczajnie seksowny dodatek, który w swojej garderobie powinna mieć każda kobieta. Dzięki niemu poczuje się pewna siebie i niezwykle seksowna. Pas do pończoch jest wyposażony w specjalne sprzączki, których zadaniem jest przytrzymywanie pończoch.

Najlepiej znaleźć model posiadający co najmniej 4 zapięcia, ponieważ będą one lepiej trzymać pończochy. Seksowne pończochy przypinane do pasa są doskonałym rozwiązaniem dla każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru.

Pończochy samonośne – dla kogo?

Do noszenia seksownych pończoch samonośnych nie potrzebujesz specjalnego pasa. Na wewnętrznej stronie górnej opaski takich modeli wszyte są silikonowe taśmy, które przytrzymują pończochy na udzie.

Ze względu na to, że mogą one uciskać górną część uda, polecane są one panią o smukłych kształtach. U kobiet, których uda są nieco szersze, mogą one powodować nieestetyczną fałdkę w miejscu ucisku.

Strippany – pończochy i rajstopy w jednym

Strippany to niezwykłe połączenie. Są to tak naprawdę pończochy połączone na stałe z koronkowym pasem. Takie niby rajstopy, ale jednak seksowne pończochy.

Te modele pończoch są bardzo wygodne, gdyż doszyty na stałe pas nie pozwala pończochom samoistnie się ściągać. Ponadto strippany to świetne, efektowne i seksowne rozwiązanie dla kobiet w każdym rozmiarze.