sex wiązanie

Sposoby na podkręcenie atmosfery w łóżku

Kiedy ogień podniecenia zaczyna gasnąć, próbujemy różnych rzeczy, by ponownie go wzniecić. Niektóre rzeczy wydają nam się ciekawe, inne mniej. Ja chciałabym przedstawić Wam, te mniej oczywiste.

Masaż świecami

Czy jako mała dziewczyna lubiłaś bawić się woskiem? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to świece do masażu mogą być dobrym tropem, który pozwoli wam znowu zapłonąć z rozkoszy. Może brakowało wam tylko spokoju. Orgazm w końcu zaczyna się w głowie, podniecenie powinno wrócić, jak tylko pozwolicie sobie na odrobinę relaksu i bliskości. Pozwól, by twój partner zajął się tobą, skupcie się tylko na sobie. 

Co to jest BDSM i z czym to się wiąże?

BDSM to skrót od słów bondge, discipline, submission, masochism, chodzi o wiązanie, dyscyplinę, uległość i zadawanie bólu. Sex wiązanie (https://sexshop112.pl/blog/102/seks-bdsm-bondage-i-sztuka-wiazania-partnera) zazwyczaj kojarzy się z lateksem, pejczykami i przemocą. Jest to jednak tylko jedna z wielu twarzy. Wiązanie BDSM to też nauka zaufania do partnera – musimy je mieć, skoro pozwalamy się skrępować liną. 

Jeśli zmagamy się z nudą w łóżku czy z rutyną, wypróbowanie bdsm bondage może okazać się strzałem w dziesiątkę. Na samym początku porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich fantazjach, być może oboje je podzielacie, wtedy będzie łatwiej spróbować czegoś nowego. Nauka wiązania z początku może wydawać się kłopotliwa, ale z pewnością ułatwi wam wcielenie się w role dominujących i uległych. Jeśli już na dobre wkręciliście się w te klimaty, możecie spróbować shibari, japońskiej sztuki erotycznej, która opierała się na przyozdabianiu ciała liną. Spróbujcie! 

Kompan do zabawy

Jeśli nigdy z partnerem nie korzystałaś z zabawek erotycznych, to właśnie może być dobry moment na spróbowanie. Można kupić wiele gadżetów, które są przeznaczone specjalnie dla par, by dać rozkosz obojgu partnerom. Znajdź chwilę na eksplorację terenu razem ze swoją połówką i razem zdecydujcie, kogo zaprosicie do swojego łóżka.