obroża bdsm

Jaka powinna być najlepsza obroża BDSM?

Jednym z popularnych fetyszy, które ludzie wokół nas lubią spełniać w łóżku, jest BDSM (ang. bondage & discipline, domination & submission, sadism & masochism). Gadżetem, który sprawdza się idealnie w ostrzejszych zabawach, jest obroża i smycz BDSM. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie dla nas?

Bezpieczeństwo

  Jedną z kluczowych kwestii, która powinna nas zainteresować, to to, czy dany produkt będzie bezpieczny w użytkowaniu. Należy tu zwrócić uwagę na kilka najważniejszych cech:

  • odpowiedni materiał – obroża, której zadaniem jest uciskanie się na naszej szyi, nie powinna zawierać elementów, które mogą nam zrobić krzywdę. Szczególnie osobom początkującym sugeruje się wybranie zabawki najlepiej materiałowej, zamiast na przykład zbudowanej z metalowego łańcucha. Podobnie smycz BDSM, często będąca w zestawie z obrożą, powinna byś solidna. Przy okazji intensywnego stosunku zerwanie jej nie może narazić nas na żaden uraz.
  • obwód obroży – obroża BDSM nie powinna zbyt ciasno opinać się na naszej szyi. Zbyt mocne podduszenie w powiązaniu z reakcjami organizmu na przyjemność ze współżycia może doprowadzić na przykład do zemdlenia. Częste tego typu sytuacje mogą odbić się negatywnie na naszym zdrowiu. 

Wygląd 

Jak wiadomo, to, jak wyglądają nasze zabawki erotyczne również ma znaczenie, Tutaj można poszaleć zgodnie z naszymi upodobaniami. Rynek oferuje wiele wariantów kolorystycznych z różną ilością dodatków. Jeśli wolimy gotyckie klimaty, nasza obroża BDSM może być ozdobiona łańcuchami lub koronkami,. Zdecydować możemy się również na wersję różową z połyskującymi cekinami. Nasza smycz BDSM dostępna na sexshop112.pl jak i inne zabawki erotyczne mogą być idealnie dopasowane do naszych preferencji, osobowości oraz gustu.