sztuczna wagina

Co to jest creampie?

Na popularności zyskuje termin creampie, który najprościej można zdefiniowaqć jako wytrysk w środku kobiety. Ejakulacja następuje w momencie, kiedy penis znajduje się w pochwie kobiety, partnerzy pozwalają by sperma spływała po waginie kobiety. Kochankowie chcą jednak zwiększyć moc doświadczanych przez siebie doznań, dlatego też decydują się na creampie z użyciem sztucznej pochwy. Twoja kobieta poczuje erotyczną ekscytację, dla Ciebie i dla niej będzie to nieznana dotąd potężna porcja erotycznych doznań. 

W jaki sposób doznać rozkosz z creampie przy użyciu sztucznej pochwy?  

Sztuczna wagina nie jest jedynie zabawką dla jednej osoby, jeśli jesteś odważnym, żądnym przygód seksualnych mężczyzną, zapewne spodoba się Tobie creampie przy użyciu masturbatora. Twoją i Twojej pani wyobraźnię pobudzi pozycja, kiedy Ty będziesz leżał na plecach, z rozchylonymi nogami, podczas gdy partnerka trzymając w ręku sztuczną waginę, będzie doprowadzać Twojego członka do stanu wrzenia. Creampie doznane w ten sposób przełamie rutynę w związku, otworzy furtkę do erotycznej ekscytacji oraz pozwoli Tobie i Twej wybrance, poznać się na nowo z innej strony. 

sztuczna wagina

W jaki sposób wybrać właściwą sztuczną pochwę? 

Sztuczne pochwy, powinno się wybierać kierując się pewnymi kryteriami, pomijając kwestię ich ceny, powinieneś zwrócić uwagę na:

  • rozmiar wewnętrzny, jeśli masz członka o znacznych rozmiarach, wybierz ten najbardziej komfortowy:
  • kształt otworu, możesz zdecydować się na wejście do ust, odbytu bądź do pochwy;
  • czy chcesz doznać wibracji, czy ma to być masażer czy gadżet z opcją ssania;
  • z jakich materiałów została wykonana zabawka, czy posiada dodatkowe możliwości;

Masturbatory to gadżety, które w pełni usatysfakcjonują Ciebie i Twoją partnerkę, to naprawdę dobry wybór.