dildo

Dildo waginalne i analne

Podczas zakupu dildo, warto wiedzieć, że  wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje – waginalne i analne. Każde z nich ma szerokie grono zwolenników. Czym cechują się takie produkty? Jakie zalety ma dildo waginalne, a jakie analne? O czym pamiętać podczas doboru?

Dildo waginalne

dildo

Dildo tego rodzaju bazuje na różnych stopniach twardości, co jest związane z potrzebami kobiety. Twardsze modele są stosowane przez wielbicielki stymulowania strefy G, a bardziej miękkie pozwalają na zabawę z partnerem. Odginają się one wraz z ciałem, dając sporo doznań. Większe gabaryty są polecane kobietom, których wejście do pochwy jest niezbyt ciasne i bardzo unerwione. Z kolei dildo specjalnie wygięte pozwala stymulować strefę G, dając sporo przyjemności. Nie zapominajmy o tym, że zakupu z łatwością dokonamy w internetowym sklepie, gdzie bogaty wybór przyprawi nas o zawrót głowy. 

Dildo analne

Dildo analne przyjmuje postać koralików lub zatyczek analnych. Pod wpływem ruchu partnerów taki gadżet pieści wrażliwe miejsca, dając masę nowych odczuć. Co ciekawe, na rynku znajdziemy też podwójne dildo, które mogą jednocześnie używać dwie osoby. Są one nazywane share lub dilda z uprzężą. 

Dilda są doskonałymi zabawkami dla początkujących. Kobietom dają możliwość uzyskanie łatwiejszego orgazmu i intensywnej stymulacji. Ponadto, specjaliści wskazują, że sztuczny penis jest bliski naturalnym pieszczotom, jakie odbywają się z partnerem. Wybór wśród tylu ciekawych opcji nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście skorzystamy z pomocy sprzedawcy podczas doboru, który wskaże doskonałą jakość i atrakcyjną cenę. Dildo posłuży podczas seksu lub masturbacji, co jest zależne od oczekiwań partnerów w łóżku. Pozwala zapomnieć o nudzie i rutynie.