lubrykant na bazie wody

Jak zwiększyć doznania seksualne?

Gadżety erotyczne podbijają świat, coraz więcej osób chce w pełni cieszyć się miłosnymi doznaniami, seksualnością, owocniej niż dotychczas przeżywać seks. Brakuje jednak czasami wilgoci, która sprawiłaby, że można w pełni cieszyć się zabawkami. Sposobem na to może być lubrykant, który sprawi, że radość z seksu jest o wiele większa. 

Dlaczego warto zdecydować się na lubrykant na bazie wodnej? 

Żele są różne, można się zgubić dostrzegając całe spektrum wyboru, jednak właściwym rozwiązaniem okaże się lubrykant na bazie wody jak np. ten tutajPowodów dla których właśnie ten jest właściwy jest kilka, oto one: 

  • pH jest tutaj zbliżone do tego które występuje w kobiecym śluzie;
  • doskonale komponuje się z gadżetami, przy jego użyciu zabawa jest jeszcze lepsza, bardziej szałowa;
  • w skład wchodzi szereg składników, bardzo cennym i wskazanym jest m.in. gliceryna;
  • w większości przypadków występują naturalne dodatki, co jest bardzo istotne dla zdrowia, nie powoduje bowiem skutków ubocznych;

Wybór więc jak widać będzie owocny. Warto stawiać jedynie na sprawdzone rozwiązania. 

lubrykant na bazie wody

Który lubrykant wybrać, który będzie najlepszy? 

Wybór żelu jest sprawą indywidualną, jednak warto postawić na te rozwiązania, które zostały ocenione przez innych jako dobre. Można poczytać rekomendacje, dowiedzieć się czegoś więcej, w razie wątpliwości zapytać pracownika renomowanego butiku o zdanie, z pewnością pomoże. Chcąc wybrać ten właściwy ze średniej półki, warto zdecydować się na silnie nawilżający lubrykant na bazie masła. Produkt nie wchłania się w skórę, więc nawet w trakcie maratonów seksualnych można się cieszyć poślizgiem. Pojemność jest spora bo aż 25o ml., co sprzyja częstemu powtarzaniu miłosnych igraszek. Innym sprawdzonym rozwiązaniem jest Lelo lubrykant osobisty 150 ml., to sprawdzone opcje dające multum satysfakcji, zaufało im już wielu klientów, którzy cieszą się teraz zwiększoną satysfakcją seksualną.