sexlalki

Zaawansowane sexlalki dla szczególnie wymagających

Dla klientów, którzy przedkładają jakość ponad koszty, producenci gadżetów erotycznych oferują sexlalki wykonane na specjalne zamówienie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Na życzenie klienta dopasowany jest każdy detal wyglądu lalki, a także materiały, z jakich zostają wykonane. Jedynym ograniczeniem podczas realizacji takich projektów jest zasobność portfela zamawiającego.

Cechy zaawansowanych modeli sexlalek

Decydując się na zaawansowaną sexlalkę wybierać można pośród wielu gotowych projektów oferowanych przez producentów. Wykonywane są z bardzo trwałego sztucznego materiału, który w swoich właściwościach zbliżony jest do prawdziwej ludzkiej skóry, jest miękki w dotyku, elastyczny oraz nagrzewa się pod wpływem tarcia. Konstrukcja lalki oparta jest na usztywnianym szkielecie, wyposażonym dodatkowo w ruchome stawy, dzięki temu można ustawić ją w niemal dowolnej pozycji. Gotowe projekty wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wraz ze starannie wymodelowanymi rysami twarzy, nadającymi naturalnego wyglądu.

sexlalki

Miłość na specjalne zamówienie

Jeśli wymagania klienta wykraczają poza gotowe projekty przygotowane przez producentów, sexlalki mogą zostać wykonane wedle szczegółowych wytycznych zamawiającego. To on określa dokładny wygląd modelu, dobierając rasę, kolor skóry, włosów i oczu, a także ustala konkretne cechy fizyczne takie jak wzrost, rozmiar piersi czy kształt figury lalki. Na specjalne życzenie klienta sex zabawka posiadać może również dodatkowe cechy, które zażyczy sobie zamawiający, wśród nich wymienić można np. elfie uszy czy brzuch w zaawansowanej ciążowy. Najbardziej zaawansowane modele wyposażone są dodatkowo głośniki emitujące kobiecy głos, czy mechanizmy wprawiające biodra lalki w ruch.